Görsel Reklam Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Profesyonel ekip ve ekipman ile Yüksek etkileşim hedeflediğimiz, Profesyonel fotoğraf ve video içeriklerini kurumunuzun ulaşmak istediği kitlenin tüm mecralarda dikkatini çekmek için Kullanıyoruz.

Görsel Reklam Tasarım Hizmetleri

Tasarım Hizmetleri

Katalog tasarımı, broşür tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma gibi tüm tasarım işlerini Modern Çizgilerle hazırlıyor hedef kitleniz için en doğru tasarımı çıkarıyoruz.

Görsel Reklam Web Sitesi Hizmetleri

Web Sitesi Hizmetleri

Estetik, modern, özgün, Google SEO (arama Motoru optimizasyonu), Mobil ve Tablet uyumlu hızlı web siteleri ve yazılımlar oluşturuyor, Kurumsal Kimliğinize uygun çizgide tasarlıyoruz.

Görsel Reklam Dijital Medya Hizmetleri

Dijital Medya Hizmetleri

Sosyal medya aracılığı ile hedeflediğiniz kitleye ulaşıyor, Mecranın dinamiklerine uygun Fotoğraf, Tasarım, Dijital kısa ve Uzun Video çalışmalarıyla kitle iletişiminizin sürecini ve yönetimini sağlıyoruz.

Hakkımızda

2006 yılında fotoğraf sanatçısı Cengiz Yılmaz tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 40 yıldır fotoğrafçılık mesleğine gönül veren Cengiz Yılmaz ekibi ile Görsel Reklam bünyesinde birçok kuruluş ve markanın fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmektedir. Fotoğraf çekiminin yanı sıra tüm reklam ve tanıtım çalışmalarınıda yürüten ekip, kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketlerin kurumsal kimlik çalışmalarından, web sitelerine kadar bütün ihtiyaçlarına tüm hassasiyeti ile cevap vermek için çalışmaktadır. Teknoloji ile beraber gelişen sektörün tüm yeniliklerini takip etmeyi kendine bir misyon edinen Görsel Reklam bünyesinde bu teknolojinin geliştirdiği bütün yenilikleri kullanacak yatırımıda yapmıştır. “Sizlerle daha güzele” sloganıyla yola çıkan Görsel Reklam hızla yarınlara doğru ilerlemektedir…

Neler Yaptık !

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Fotoğraf markanın yüzüdür. Ne kadar profesyonel yaklaşırsanız markanız o kadar çok tanınır. Profesyonel ekip ve ekipman ile markanızın etkileyici ve tanınır olması için Yardımcı olmaya hazırız.

Görsel Reklam 360° Çekim Hizmetleri
Görsel Reklam Prodüksiyon Hizmetleri
360° Çekimler

360° Çekimler aynı anda tüm açıları kaydederek Ürünlerinizi Tek karede tüm yönlerde sunmanızı sağlar. Tüm Platformlarda çalışan 360 derece teknolojisi ile müşterileriniz ürünlerinizi istedikleri zaman istedikleri Açıda inceleyebilecek.

E-Katalog

E-Katalog sayesinde Online olduğunuz her yerde ve zamanda ister bilgisayar ister mobil cihazlarınızda, Katalog ve broşürlerinize inceleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Görsel Reklam 360° Çekim Hizmetleri
Görsel Reklam Prodüksiyon Hizmetleri
Tasarım Hizmetleri

Katalog Tasarımı firmaların ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmalarında ve hizmetlerinin reklamlarını yapmalarında en vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir. Bizde, kataloğunuzda yer alacak ürünlerin fotoğraf çekimlerini yapabilir, firma kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarımını yapar ve üretimini gerçekleştirebiliriz.

Web Sitesi

Web sitesi Dijitalleşen dünyada önemli rol oynamaktadır bizde Görsel Reklam olarak firmanızın çizgisine uygun tasarımlar ve ihtiyaçınıza uygun yazılımlarla google SEO (arama motoru optimisazyonu), ve tüm platformlarda (Telefon,Tablet, Bilgisayar) Çalışabilen duyarlı web siteleri yapıp dijital dünyadaki yerinizi inşa ediyoruz.

Görsel Reklam 360° Çekim Hizmetleri